Yhteystiedot

 

 

 

 

SAK:n Ääneseudun paikallisjärjestö ry

Hallituksen jäsenet 2013-2014

 
         
Ammattiosasto        
JHL 608 Mirja Remonen    
Puheenjohtaja045-6789374    
 

mirja.remonen@aanekoski.fi

mirja.remonen@gmail.com

 
         
  Varsinainen jäsen   varajäsen
         
  Seppo Ruotsalainen   Timo Pulli
varapuheenjohtaja seppo.ruotsalainen@pp7.inet.fi timo.pulli@cpkelco.com
  040-510 6806   040-759 3114
         
JHL 608 Rämänen Miia   Kouvonen Hannele
sihteeri miia.ramanen@aanekoski.fi hannele.kouvonen@aanekoski.fi
taloudenhoitaja 040-736 3281   040-769 1466
         
PAPERI 77 Paajanen Jorma   Kekki Jaakko
 jorma.paajanen@metsagroup.com  jaakko.kekki@metsagroup.com
  050-598 7355   050-598 9058
         
PAPERI 13     Pulli Timo
      timo.pulli@cpkelco.com
        040-759 3114
         
JHL 608 Honkonen Miia   Sironen Kikka
 miia.honkonen@aanekoski.fi kikkasironen@hotmail.com
  040-541 9346   040-508 1487
         
JHL 608 Norontaus Heli    
  heli.norontaus@gmail.com  
  040-552 4291    
         
JHL 415 Eskelinen Tiina    
  tiina.eskelinen@konnevesi.fi  
  040-502 0695    
         
PUU 51 Kupari Timo   Hokkanen Marko
 

Vellamontie 13

44150 Äänekoski

040-580 3924

 

Suhakantie 9

44200 Suolahti

        050-528 9812
         
PUU 07 Varis Hannu    
  040-756 3258    
         
METALLI 141 Riihimäki Jouko   Lahtinen Teemu
  jouko.riihimaki@agcocorp.com teemu.lahtinen@agcocorp.com
  040-551 7348    
         
METALLI 141 Rajala Antero   Kauppinen Jari
  antero.rajala@agcocorp.com 0400-778 721
  040-506 4640    
         
METALLI 115 Korhonen Jani  

Leivo Timo

  janikorhonen75@gmail.com 050-565 9504
  040-728 4810    
         
RAK 93 Valkonen Olavi   Pieksämäki Mikko
  ovalkonen5@gmail.commikko.keijo@luukku.com
  040-563 8624   040-536 2867
         
Ääneseudun Vehniäinen Ilpo   Rantanen Veli-Matti
elintarviketyöntekijät ry ilpo.vehniainen@valio.fi  
ao 024 0500-430 257   050-384 0258
         
AKT 103 Utriainen Harri   Lilja Aki
 

harri.utriainen@gmail.com

040-592 3380

lilja.aki@gmail.com
     

040-574 5820

 

 

 

SAK:N ÄÄNESEUDUN PAIKALLISJÄRJESTÖ  JÄSENOSASTOT 2013

 
OSASTO PJ PUHELIN E-MAIL
       
Äänekosken JHL 608 Teija Kaipio    
    050-321 5032 teijakaipio@gmail.com
       
Äänekosken kunnalliset JHL 131 Pirkko-Liisa  0400-620433 pirkko-liisa.lukkarinen@aanekoski.fi
  Lukkarinen    
       
Konneveden Kunnalliset JHL 415 Kaija Korhonen 040 - 507 3030 kaija.han@luukku.com
       
       
Suolahden traktoritehtaan Jouko Riihimäki 040-5517348 jouko.riihimaki@agocorp.com
metalli 114      
       
Äänekosken metalli- Jani Korhonen 040-728 4810 janikorhonen75@gmail.com
työväen ao 115      
       
Paperiliiton Äänekosken ao 13 Seppo Ruotsalainen 040-510 6806 seppo.ruotsalainen@pp7.inet.fi
       
       
Paperiliiton Äänekosken ao  77 Jaakko Kekki 050-598 9058 jaakko.kekki@metsagroup.com.com
       
       
Rakennusliiton ao 93 Mikko Pieksämäki 040-536 2867mikko.keijo@luukku.com
       
       
       
Puu ja erityisalojenliiton      
Suolahden ao 51 Jani Väisänen 050-432 7319 jani.vaisanen@metsagroup.com
       
       
Puu ja erityisalojenliiton ao 07 Juha Pöyhönen 0400-201672  
       
Kirjatyöntekijät Äänekoski Markku Nieminen 040-773 1580 make.nieminen@pp7.inet.fi
       
       
Ääneseudun elintarvike- Ilpo Vehniäinen 0500-430 257 ilpo.vehniainen@pp.sonera.net
työntekijät ao 24      
       
Äänekosken autoalan- Aki Lilja 040-574 5820  
työntekijät ao 103      
       
Äänekosken kumikorjaajat 322 Marko Hetesuo 0400-949051 marko.hetesuo@mineralstech.com

 

 

Ota yhteyttä